XXIV. ročník - Mikulášský tarokový turnaj v Dalečíně

Termín Sobota, 7. prosince 2019
Pořadatel Tarokový klub Dalečín
Místo konání Hotel Vír ve Víru
Info Oficiální Info k turnaji od pořadatele
Kontakt Miloš Sedler
59241 Dalečín 159
tel.: 566 573159, 723 512259

Program

08:30 - 09:30 prezence a snídaně

Pravidla Pro turnaj platí Pravidla pro GP Vysočiny
Poznámka Kapacita turnaje je 80 hráčů.


Výsledky turnaje v Dalečíně 2018

Pořadí Jméno hráče  Tarokový klub   hra 1 hra 2  hra 3  hra 4 Celkem
1 Čermák Jan Jevíčko 5 72,00 66,00 76,00 101,00 315,00
2 Karásek Radek Radvanice 3 52,00 117,00 85,00 44,00 298,00
3 Vojta Karel Olší 7 59,00 62,00 78,00 94,00 293,00
4 Bláha Josef Kunštát 9 125,00 39,00 55,00 70,00 289,00
5 Dolažal Jaroslav Pavlov 15 90,00 86,00 40,00 68,00 284,00
6 Kovář Jiří Jimramov 13 14,00 109,00 61,00 84,00 268,00
7 Mokrý Jan Měřín 8 84,00 72,00 44,00 67,00 267,00
8 Brtnický Roman Letovice 16 53,00 54,00 115,00 43,00 265,00
9 Peňáz Radek Brno 4 70,00 32,00 88,00 74,00 264,00
10 Kadlec Jan Žďár n.S. 11 58,00 57,00 82,00 61,00 258,00
11 Kumstát Petr Staré Město 3 57,00 74,00 67,00 52,00 250,00
12 Čípa Jindřich Polička 11 75,00 79,00 64,00 31,00 249,00
13 Fialová Jana Brno 5 27,00 120,00 41,00 59,00 247,00
14 Filip Kamil Knínice 4 97,00 42,00 80,00 26,00 245,00
15 Jaroš Zdeněk Kuřim 12 53,00 85,00 54,00 47,00 239,00
16 Kořínek Jan Brno 15 93,00 52,00 55,00 38,00 238,00
17 Uhlíř Miroslav Jimramov 15 39,00 94,00 51,00 54,00 238,00
18 Mahdal Jaroslav Utěchov 16 27,00 91,00 97,00 23,00 238,00
19 Kabelka Karel Brno 2 99,00 35,00 34,00 70,00 238,00
20 Prosecký Milan Věcov 1 46,00 49,00 58,00 84,00 237,00
21 Munzar Jiří Dalečín 14 102,00 47,00 26,00 59,00 234,00
22 Šnobl Jan Jaroměřice 8 40,00 39,00 75,00 71,00 225,00
23 Pavlů František Kunštát 9 56,00 88,00 55,00 24,00 223,00
24 Kořínková Marie Brno 11 58,00 65,00 16,00 81,00 220,00
25 Juříček Jan Bystřice n.P. 14 28,00 30,00 115,00 45,00 218,00
26 Nykodým Ladislav Unčín 9 88,00 64,00 8,00 58,00 218,00
27 Dostál Rostislav Nové Město 2 67,00 45,00 53,00 50,00 215,00
28 Vašek Vlastimil Velké Opatovice 6 71,00 25,00 46,00 72,00 214,00
29 Velc Ivan Litomyšl 1 72,00 35,00 59,00 47,00 213,00
30 Klobas Miroslav Znojmo 2 33,00 52,00 91,00 34,00 210,00
31 Knap Josef Brno 13 12,00 54,00 47,00 92,00 205,00
32 Pavelka Václav Černovice 6 46,00 49,00 43,00 62,00 200,00
33 Voneš Jaroslav Střítež 10 51,00 19,00 41,00 85,00 196,00
34 Pluskal Miloš Slavíkovice 10 40,00 46,00 45,00 61,00 192,00
35 Matula Pavel Sobůlky 4 0,00 78,00 66,00 48,00 192,00
36 Šejnoha Petr Křenov 10 89,00 42,00 24,00 35,00 190,00
37 Sedlák Jaroslav Vážany 14 44,00 38,00 41,00 65,00 188,00
38 Pátík Karel Kunštát 16 56,00 28,00 23,00 81,00 188,00
39 Kovář Josef Jimramov 7 42,00 45,00 15,00 77,00 179,00
40 Bašný Josef Vratíkov 8 56,00 45,00 21,00 57,00 179,00
41 Sapák Radoslav Brno 3 23,00 16,00 64,00 74,00 177,00
42 Botko Dalibor Kunštát 12 32,00 46,00 51,00 47,00 176,00
43 Radil Jan Přerov 4 18,00 60,00 44,00 52,00 174,00
44 Fučík Zdeněk Brťoví 12 47,00 31,00 33,00 61,00 172,00
45 Vajdík František Znojmo 7 29,00 55,00 56,00 31,00 171,00
46 Havlíček František Jimramov 2 53,00 10,00 61,00 46,00 170,00
47 Vetešník František Jimramov 11 54,00 70,00 16,00 27,00 167,00
48 Sedler Miloš Dalečín 1 63,00 38,00 33,00 33,00 167,00
49 Vajdík Miloslav Znojmo 15 58,00 67,00 -8,00 40,00 157,00
50 Kozelek Zdeněk Křenov 3 30,00 51,00 44,00 30,00 155,00
51 Antalík Milan Znojmo 5 23,00 40,00 55,00 35,00 153,00
52 Stuchlík Vladislav Brankovice 8 42,00 44,00 57,00 5,00 148,00
53 Šutera Zdeněk Olešnice 13 68,00 34,00 39,00 4,00 145,00
54 Červený Miroslav Litava 14 60,00 26,00 27,00 31,00 144,00
55 Rezek Miroslav Znojmo 13 31,00 33,00 55,00 20,00 139,00
56 Jagoš Miroslav Mutěnice 5 42,00 14,00 71,00 5,00 132,00
57 Janíček Jaromír Louka 6 27,00 42,00 26,00 32,00 127,00
58 Kobalčík Pavel Brno 7 28,00 69,00 31,00 -2,00 126,00
59 Pučálka Ladislav Hodonín 6 -3,00 51,00 43,00 34,00 125,00
60 Vafka František Usobrno 12 28,00 3,00 44,00 45,00 120,00
61 Šálek Jan Brno 10 22,00 39,00 30,00 19,00 110,00
62 Dostál Vojtěch Černovice 1 58,00 10,00 5,00 36,00 109,00
63 Veselá Marcela Brno 9 21,00 15,00 25,00 48,00 109,00
64 Nárožný Lubomír Březina 16 5,00 -13,00 53,00 53,00 98,00