XVIII. ročník JEVÍČSKÉHO ŠKÝZA

Termín 13. října 2018
Místo konání Klubovna u fotbalového hřiště, Jaroměřice (změna!!)
Kapacita 80míst
Pravidla Pro turnaj platí Pravidla pro GP Povodí Křetínky a Svitavy. Hrají se 4 kola po 60 minutách. Každý hráč si zajistí drobné v hodnotě 50,- Kč, které se po skončení každého kola vracejí.
Kontaktní osoba

František Vafka
tel.: 733 388030
e-mail: frva@centrum.cz

Uzávěrka přihlášek  
Program
8:30 - 9:15 Prezence
09:30 Začátek turnaje
15:00 Předpokládané ukončení
Startovné 250,- Kč zahrnuje svačinu a oběd


Výsledky turnaje 2018

Pořadí Jméno Město Konečný stav kola Dokup CELKEM
      1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4.kolo PENÍZE
1 Vymětal Antonín ml. Moravská Třebová 58 71 92 81         302
2 Těšák Bedřich Kunštát 73 64 86 74   297
3 Velz Ivan Litomyšl 36 86 89 82   293
4 Antalík Milan Znojmo 54 83 80 58   275
5 Kobačík Pavel Brno 65 57 68 81   271
6 Karásek Radomír Radvanice 48 93 72 50   263
7 Kumstát Petr Staré Město 80 62 60 56   258
7 Rezek Miroslav Znojmo 56 45 88 69   258
9 Dostál Vojtěch Černovice 46 25 58 112   241
10 Liebl Pavel Jevíčko 53 60 46 80   239
11 Slezák Vladimír Rozdrojovice 49 50 53 76   228
12 Vetešník František Jimramov 47 31 57 91   226
13 Jaroš Zdeněk Kuřim 60 45 28 89   222
14 Vymětal Antonín Jaroměřice 48 60 37 72   217
15 Stuchlík Vladislav Brankovice 43 42 97 32   214
16 Pavlů František Kunštát 61 59 36 57   213
17 Bašný Josef Vratíkov 51 54 65 36   206
18 Bezděk Vladimír Velké Opatovice 29 84 48 33     194
19 Kozelek Zdeněk Křenov 53 43 21 70   187
20 Vajdík František Znojmo 41 46 57 42   186
21 Sedlák Jaroslav Vážany 35 126 2 32   10 185
22 Nárožný Lubomír Březina 140 38 19 37   50 184
22 Šejnoha Petr Křenov 47 41 42 54   184
24 Fučík Zdeněk Brťovy 56 27 54 40   177
25 Klapálek Zdeněk Jimramov 49 6 109 24   20 168
26 Nykodým Ladislav Unčín 46 51 62 7   166
27 Sapák Radoslav Brno 72 28 25 40   165
28 Hádr Blahoslav Jaroměřice 17 74 70   161
29 Jeřábek Karel Jevíčko 32 45 30 49   156
30 Navara Vladimír Velká Roudka 51 51 62 1   20 145
31 Slaný Jiří Bílovice n. Svitavou 16 14 48 66   144
32 Klobas Miroslav Znojmo 49 66 38 10   20 143
32 Filip Kamil Knínice 32 64 10 37   143
34 Vajdík Miloslav Znojmo 41 25 25 11   102
35 Bláha Josef Kunštát 2 49 38 15 10   94
36 Bodko Dalibor Kunštát 74 29 4 6     20   93