Vánoční tarokový turnaj v Jimramově

Termín Sobota, 12. prosince 2020
Místo konání Jimramov - sokolovna
Program

08:00 - 09:00 prezence a snídaně

Způsob hry Hraje se podle pravidel pro pořádání tarokových turnajů na Vysočině.
Poznámka Turnaj je součástí Grand Prix Vysočiny.
Kontakt František Vetešník
tel. 730 804209


Výsledky turnaje v Jimramově 2019

Pořadí Příjmení Jméno Klub Celkem
1 Botko  Dalibor Kunštát 365,00
2 Sedláček Jaroslav Jevíčko 339,00
3 Vafka František Úsobrno 335,00
4 Červený  Miroslav Litava 333,00
5 Pavlů František Kunštát 325,00
6 Bašný Josef Vratíkov 316,00
7 Vykydal  Květoslav Šumperk 282,00
8 Klapálek Zdeněk Jimramov 279,00
9 Velc Ivan Litomyšl 274,00
10 Voneš Jaroslav Střítež 273,00
11 Kumstát Petr Staré Město 269,00
12 Němec Tomáš Olšany 265,00
13 Sedlák Jaroslav Važany 245,00
14 Prosecký  Milan Věcov 243,00
15 Lepka Karel Kunštát 240,00
16 Kořínek  Jan Brno 237,00
17 Šnobl Jan Jaroměřice 234,00
17 Němec Josef Olšany 234,00
19 Pučálka Ladislav Hodonín 229,00
20 Slezák Vladimír Rozdrojovice 226,00
21 Ostrý Vlastimil Brno 222,00
22 Šejnoha Petr Křenov 216,00
23 Brtnický Roman Letovice 214,00
24 Havlíček František Jimramov 213,00
25 Kouřílek  Svatopluk Brno 208,00
26 Pevný Vítězslav Kyjov 203,00
27 Rampach Pavol Brno 201,00
28 Bláha  Josef Kunštát 198,00
29 Filip Kamil Knínice 197,00
29 Pluskal Miloš Slavíkovice 197,00
31 Nykodým  Ladislav Unčín 196,00
31 Flek Bohuslav Písečné 196,00
31 Dvořák  Zdeněk Jimramov 196,00
34 Kadlec Jan Ždˇár nad Sáz. 192,00
35 Matula Pavel Sobůlky 189,00
35 Karásek Radek Radvanice 189,00
37 Smejkal Pavel Ždánice 186,00
38 Malec Petr Brno 182,00
39 Doležal  Jaroslav Pavlov 178,00
40 Stuchlík Ladislav Brankovice 175,00
40 Pátík Karel Kunštát 175,00
42 Radil Jan Přerov 171,00
42 Havelka  Václav Černovice 171,00
44 Pakosta  Oldřich Jimramov 167,00
44 Sedler  Miloš Dalečín 167,00
46 Jagoš Miroslav Mutěnice 166,00
47 Čermák Jan Jevíčko 165,00
47 Uhlíř  Miroslav Jimramov 165,00
49 Sehnalová Ilona  Kunštát 162,00
50 Čípa  Jindřich Polička 160,00
50 Vojta  Karel Olší 160,00
52 Kozelek  Zdeněk Křenov 158,00
52 Fialová Jana Brno 158,00
54 Neuman  Miloš Nové Město na M. 148,00
55 Fučík Zdeněk Brťoví 147,00
56 Štaffa Petr Brno 143,00
56 Kobalčík Pavel Brno 143,00
58 Janeček  Milan Bedřichov 142,00
59 Hrubý Jaroslav Kunštát 141,00
60 Dostál  Vojtěch Černovice 140,00
61 Sapák Radoslav Brno 128,00
62 Nárožný  Lubomír Březina 122,00
63 Jílek  Jan Sulíkov 121,00
64 Dostál  Rostislav Nové Město na M. 120,00
65 Munzar  Jiří Dalečín 117,00
66 Baručák  Radomír Bystřice nad P. 114,00
67 Knap Josef Brno 110,00
68 Kořínková  Marie Brno 106,00