XII.ročník tarokového turnaje v Brně - Líšni

Memoriál MUDr. Josefa Holze

Termín Sobota, 17. října 2020
Místo konání Sál radnice, Jírova 2, Brno-Líšeň
Přihlášky

Ing. Karel Kabelka
Marcela Veselá
tel.: 608 353 682
nebo osobně při prezenci před turnajem

Program

08:00 - 09:15 prezence, losování, svačina, rozprava k pravidlům
09:15 - 09:30 zahájení
09:30 - 10:30 1. - 4.kolo po 60 min.
14:00 - 15:00 oběd
15:00 - 16:00 vyhlášení výsledků a předání cen

Finance Každý hráč si připraví pro turnaj 50,- Kč v mincích (2x10,-, 3x5,- , 5x2,- , 5x1,-) po odehrání každého kola se peníze vracejí.
Startovné 200,- Kč včetně svačiny, oběda a karet pro vítěze posledního kola.
Ceny Všichni účástníci obdrží věcné ceny. Vyhodnoceni budou i nejstarší hráč, nejlepší žena a domácí hráč.


Výsledky turnaje 2019

Pořadí Hráč Odkud 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo CELKEM
1 Vafka František Úsobrno 67 54 90 146 357
2 Malinka Bedřich Odry 98 70 88 100 356
3 Kabelka Karel Líšeň 85 59 39 116 299
4 Mazanec Jiří Bílovice nad Svitavou 48 89 91 69 297
5 Boleslav Josef Prace 21 59 43 155 278
6 Roller Milan Líšeň 122 43 -25 125 265
7 Slaný Jiří Bílovice nad Svitavou 28 71 9 157 265
8 Boleslav Josef ml. Prace 49 46 51 85 231
9 Veselý Richard Líšeň 45 51 71 62 229
10 Pluskal Miloš Slavíkovice 81 40 61 45 227
11 Pátík Karel Kunštát 60 24 45 98 227
12 Bašný Josef Vratíkov 52 67 52 42 213
13 Tichý Pavel Brno 34 67 71 36 208
14 Čermák Jan Jevíčko 40 21 59 88 208
15 Filip Kamil Knínice 79 42 76 9 206
16 Slezák Vladimír Rozdrojovice 43 44 21 97 205
17 Barša Vlastimil Odry 89 38 47 28 202
18 Ruban Vladimír Líšeň 112 25 29 34 200
19 Fabíková Věra Líšeň 53 56 45 42 196
20 Stehlík Oldřich Kohoutovice 67 52 60 14 193
21 Vodička Jiří Kohoutovice 59 39 86 8 192
22 Němec Tomáš Olšany 14 79 67 31 191
23 Jagoš Miroslav Mutěnice 58 33 66 31 188
24 Bláha Josef Kunštát -6 86 83 25 188
25 Kobalčík Pavel Líšeň 44 70 48 24 186
26 Nehybka Vladimír Líšeň 71 54 41 12 178
27 Stuchlíková Libuše Kohoutovice 40 26 89 19 174
28 Rientová Miluše Líšeň 57 29 63 15 164
29 Nezvalová Radka Líšeň 27 56 33 47 163
30 Němec Josef Olšany 60 36 41 26 163
31 Štaffa Petr Brno 35 81 47 -11 152
32 Smejkal Pavel Ždánice 21 39 42 46 148
33 Stuchlík Vladislav Kohoutovice 48 12 38 48 146
34 Vzácný Ludvík Líšeň 15 39 48 40 142
35 Kučera Jiří Kohoutovice 47 54 24 12 137
36 Špička Jiří Líšeň 47 6 53 27 133
37 Bukáčková Jaroslava Kohoutovice 41 48 27 11 127
38 Veselá Marcela Líšeň 0 62 28 36 126
39 Špaček Bronislav Líšeň 53 58 10 4 125
40 Jaroš Jaroslav Líšeň -4 75 43 1 115