Moravsk tarokov liga

Oldichovsk Pagt

Termn Sobota, 12. listopadu 2016
Msto konn Kulturn dm v Oldichov u Perova
Pihlky

Miroslav Podmolk
tel.: 607 900049

e-mail: podmolka@seznam.cz

Program

do 09:30 prezence
09:30 - 10:00 sndan a losovn
10:00 - 16:30 1. a 5. kolo

Pravidla Potn na body, pt kol losovanch pedem, vklad kola 50+50,-K, penze se na konci kol vrac.
Startovn 200,- K + 50,- K drobnch do hry


Vsledky turnaje 2016

Poad Pjmen a jmno K body K body K body K body K body ∑ body Nhrno celkov
1 Kuerov Renata 82 K 4,0 92 K 4,0 72 K 3,0 47 K 3,0 68 K 3,0 17,0 361 K
2 Szpak Tom 58 K 3,0 71 K 4,0 82 K 4,0 20 K 1,0 126 K 4,0 16,0 357 K
3 Chmiel Ivo 91 K 4,0 122 K 4,0 68 K 4,0 23 K 1,0 51 K 3,0 16,0 355 K
4 Mrozek Marek 84 K 4,0 34 K 2,0 61 K 3,0 68 K 3,0 81 K 4,0 16,0 328 K
5 Radil Jan 76 K 4,0 81 K 4,0 68 K 3,0 51 K 3,0 33 K 2,0 16,0 309 K
6 Okina Petr 46 K 3,0 48 K 3,0 42 K 2,0 72 K 4,0 89 K 4,0 16,0 297 K
7 Podmolk Ladislav 28 K 2,0 57 K 3,0 41 K 3,0 70 K 4,0 75 K 4,0 16,0 271 K
8 Lyko Tom 70 K 4,0 68 K 3,0 41 K 1,0 67 K 3,5 74 K 4,0 15,5 320 K
9 Koulek Svatopluk 62 K 3,0 58 K 3,0 64 K 3,0 92 K 4,0 42 K 2,0 15,0 318 K
10 Benda Jaroslav 64 K 4,0 47 K 3,0 64 K 3,0 106 K 4,0 8 K 1,0 15,0 289 K
11 Jaro Pavel 20 K 1,0 52 K 3,0 95 K 4,0 67 K 3,5 55 K 3,0 14,5 289 K
12 Sek Vclav 44 K 2,0 122 K 4,0 48 K 3,0 55 K 3,0 42 K 2,0 14,0 311 K
13 Prv Lubomr 59 K 3,0 52 K 2,0 17 K 1,0 88 K 4,0 79 K 4,0 14,0 295 K
14 Malec Petr 36 K 2,0 87 K 4,0 23 K 1,0 85 K 4,0 56 K 3,0 14,0 287 K
15 vadlenka Vclav 51 K 3,0 92 K 4,0 20 K 1,0 81 K 4,0 43 K 2,0 14,0 287 K
16 K Zdenk 60 K 3,0 21 K 2,0 50 K 3,0 59 K 2,0 88 K 4,0 14,0 278 K
17 Halt Jaroslav 62 K 4,0 63 K 4,0 32 K 1,0 59 K 3,0 60 K 2,0 14,0 276 K
18 Hanzlk Rostislav 49 K 2,0 34 K 2,0 66 K 4,0 55 K 4,0 40 K 2,0 14,0 244 K
19 Jurk Vclav 70 K 4,0 59 K 3,0 77 K 4,0 41 K 2,0 -4 K 1,0 14,0 243 K
20 Mazanec Ji 99 K 4,0 17 K 1,0 74 K 4,0 46 K 1,0 63 K 3,0 13,0 299 K
21 Kocur Josef 83 K 3,0 24 K 2,0 85 K 4,0 1 K 1,0 60 K 3,0 13,0 253 K
22 Prv Hogen Vladimr 92 K 4,0 32 K 3,0 53 K 3,0 38 K 2,0 27 K 1,0 13,0 242 K
23 Pnek Zbygnv 39 K 2,0 16 K 1,0 64 K 4,0 28 K 2,0 64 K 4,0 13,0 211 K
24 Vyslouil Oldich 8 K 1,0 108 K 4,0 50 K 2,5 68 K 3,0 42 K 2,0 12,5 276 K
25 Hofrek Frantiek 112 K 4,0 6 K 1,0 24 K 2,0 20 K 1,0 80 K 4,0 12,0 242 K
26 Such Petr 44 K 3,0 70 K 3,0 35 K 1,0 45 K 2,0 46 K 3,0 12,0 240 K
27 Biolek Jaroslav 41 K 2,0 7 K 1,0 68 K 4,0 43 K 2,0 66 K 3,0 12,0 225 K
28 Fiala Antonn 45 K 3,0 38 K 2,0 34 K 2,0 21 K 1,0 78 K 4,0 12,0 216 K
29 vadlenka Zdenk 37 K 2,0 25 K 1,0 40 K 2,0 63 K 3,5 47 K 3,0 11,5 212 K
30 Bonczek Petr 53 K 2,0 14 K 1,0 37 K 2,0 65 K 3,0 48 K 2,5 10,5 217 K
31 Karsek Radomr 35 K 1,0 97 K 4,0 15 K 1,0 64 K 3,0 16 K 1,0 10,0 227 K
32 k Miroslav 34 K 1,0 40 K 2,0 82 K 4,0 17 K 1,0 46 K 2,0 10,0 219 K
33 Pavlk Zdenk 69 K 3,0 70 K 3,0 23 K 1,0 38 K 2,0 19 K 1,0 10,0 219 K
34 Panovk Jozef 15 K 2,0 42 K 1,0 99 K 4,0 31 K 2,0 15 K 1,0 10,0 202 K
35 Passinger Miloslav 26 K 1,0 12 K 1,0 39 K 2,0 69 K 4,0 43 K 2,0 10,0 189 K
36 Kudela Josef 18 K 2,0 43 K 2,0 39 K 2,0 62 K 3,0 15 K 1,0 10,0 177 K
37 tpnek Frantiek 56 K 3,0 20 K 1,0 39 K 1,0 48 K 2,0 48 K 2,5 9,5 211 K
38 Luan Vladimr 28 K 1,0 39 K 2,0 50 K 2,0 63 K 3,5 27 K 1,0 9,5 207 K
39 Fialov Jana 3 K 1,0 32 K 2,5 22 K 1,0 33 K 1,0 70 K 4,0 9,5 160 K
40 Kol Vladimr 32 K 1,0 83 K 4,0 35 K 2,0 10 K 1,0 36 K 1,0 9,0 196 K
41 Sile Milan 34 K 1,0 22 K 1,0 53 K 3,0 33 K 2,0 42 K 2,0 9,0 184 K
42 Prv Josef 28 K 1,0 29 K 2,0 50 K 2,5 26 K 1,0 45 K 2,0 8,5 178 K
43 Burk Frantiek 14 K 1,0 32 K 2,5 14 K 1,0 49 K 2,0 20 K 2,0 8,5 129 K
44 Maskov Eva 43 K 2,0 22 K 1,0 45 K 2,0 13 K 1,0 31 K 1,0 7,0 154 K