Grand Prix Vysočiny

O pohár starosty obce Olší

XIV. ročník

Termín Sobota, 24. února 2018
Místo konání Kulturní dům v Olší u Tišnova
Přihlášky

Miroslav Červený
tel.: 721 553081

Program

08:00 - 09:00 prezence a svačina
09:05 - 09:15 losování
09:30 - 13:30 1. až 4. kolo
13:30 oběd
14:00 vyhlášení výsledků

Pravidla Pro turnaj platí Pravidla pro GP Vysočiny a GP Povodí Křetínky a Svitavy 2008 s délkou hry 4x 50 minut.
Startovné 200,- Kč včetně svačiny a oběda.
Poznámka Počet hráčů není omezen.



Výsledky turnaje 2017

Pořadí Příjmení jméno Bydliště (klub) Ročník 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo Celk. výsl.
1.   Malec Petr   Brno 1961 89 37 61 126 313
2.   Vašek Vlastimil   Velké Opatovice 1933 63 109 117 20 309
3.   Křenek Rudolf   Černovice 1939 94 95 68 44 301
4.   Vojta Karel   Olší 1945 73 120 48 59 300
5.   Sedlák Jaroslav   Vážany 1971 84 84 2 102 272
6.   Kumstát Petr   Staré Město 1947 59 86 15 111 271
7.   Fialová Jana   Brno 1940 29 56 90 94 269
8.   Těšák Bedřich   Kunštát 1951 101 30 50 85 266
9.   Slaný Jiří   Bílovice nad Svitavou 1947 21 42 91 110 264
10.   Mazanec Jiří   Bílovice nad Svitavou 1931 76 42 86 59 263
11.   Kabelka Karel   Brno 1945 46 75 76 63 260
12.   Bláha Josef   Kunštát 1952 50 57 81 70 258
13.   Uhlíř Miroslav   Jimramov 1937 30 107 66 48 251
14.   Kořínek Jan   Brno 1931 50 12 115 71 248
15.   Jílek Jan   Sulíkov 1950 85 37 104 19 245
16.   Fendrych Josef   Rožná 1948 49 82 74 39 244
17.   Velc Ivan   Litomyšl 1946 106 71 20 45 242
18.   Kořínková Marie   Brno 1933 32 108 23 78 241
19.   Kouřílek Svatopluk   Brno 1946 37 38 90 75 240
20.   Pluskal Miloš   Slavíkovice 1950 84 66 45 42 237
21.   Fučík Zdeněk   Brťoví 1957 85 61 40 51 237
22.   Wohlgemuth Jiří   Brno 1941 50 97 17 71 235
23.   Nykodým Ladislav   Unčín 1947 30 62 76 65 233
24.   Čermák Jan   Jevíčko 1948 86 50 70 21 227
25.   Flek Bohuslav   Písečné 1952 23 74 51 78 226
26.   Vafka František   Úsobrno 1952 48 65 45 67 225
27.   Vokoun Miroslav   Pavlov 1955 71 52 60 38 221
28.   Munzar Jiří   Dalečín 1953 60 74 29 53 216
29.   Pařil Karel   Dolní Lhota 1942 62 53 46 52 213
30.   Čípa Jindřich   Polička 1936 52 66 33 59 210
31.   Minks František   Lysice 1955 37 55 53 63 208
32.   Sedler Miloš   Dalečín 1944 85 45 38 39 207
33.   Pučálka Ladislav   Hodonín 1952 45 26 47 82 200
34.   Chocholáč Jiří   Tišnov 1950 68 15 53 63 199
35.   Kovář Jiří   Jimramov 1954 83 56 11 45 195
36.   Neuman Miloš   Nové Město na Moravě 1953 20 40 73 60 193
37.   Sečkář Václav   Brno 1945 26 82 39 44 191
38.   Vodička Jiří   Brno 1943 56 87 39 7 189
39.   Mokrý Jan   Měřín 1944 33 42 51 63 189
40.   Baručák Radomír   Bystřice nad Pernštejnem 1945 70 43 23 52 188
41.   Prosecký Milan   Věcov 1962 78 37 46 26 187
42.   Sehnalová Ilona   Kunštát 1969 41 70 46 25 182
43.   Kovář Luboš   Bystřice nad Pernštejnem 1958 31 36 65 42 174
44.   Kadlec Jan   Žďár nad Sázavou 1976 39 16 57 61 173
45.   Pátík Karel   Kunštát 1944 14 79 17 63 173
46.   Sochor Josef   Blansko 1947 44 19 52 57 172
47.   Kozelek Zdeněk   Křenov 1953 53 19 79 20 171
48.   Slezák Vladimír   Rozdrojovice 1951 44 70 31 26 171
49.   Bašný Josef   Vratíkov 1952 45 98 22 6 171
50.   Kratochvíl Libor   Lysice 1967 29 48 53 40 170
51.   Kovář Josef   Jimramov 1953 67 11 29 61 168
52.   Havlíček František   Jimramov 1972 58 11 80 19 168
53.   Dostál Rostislav   Nové Město na Moravě 1949 74 29 27 36 166
54.   Kobalčík Pavel   Brno 1950 54 34 39 37 164
55.   Knap Josef   Brno 1943 23 52 59 27 161
56.   Sapák Radoslav   Brno 1960 59 48 46 3 156
57.   Jaroš Zdeněk   Kuřim 1948 41 47 0 67 155
58.   Dvořák Zdeněk   Jimramov 1950 -22 68 50 57 153
59.   Dostál Vojtěch   Černovice 1938 14 61 51 26 152
60.   Kratochvíl Bohuslav   Lysice 1940 34 40 44 32 150
61.   Filip Kamil   Knínice 1953 25 57 34 31 147
62.   Doležal Jaroslav   Pavlov 1954 19 23 48 55 145
63.   Hrubý Jaroslav   Kunštát 1965 63 14 45 22 144
64.   Laníčková Marie   Brno 1951 36 31 37 36 140
65.   Šejnoha Petr   Křenov 1957 76 -62 93 31 138
66.   Bochožák Tomáš   Kunštát 1948 50 6 27 53 136
67.   Juříček Jan   Bystřice nad Pernštejnem 1944 10 40 55 28 133
68.   Dvořák Zdeněk ml.   Jimramov 1979 6 55 38 32 131
69.   Hirš Oldřich   Uherčice 1948 72 -11 26 42 129
70.   Rampach Pavol   Brno 1962 43 11 18 57 129
71.   Janeček Milan   Bedřichov 1953 43 -3 31 37 108
72.   Nárožný Lubomír   Březina 1956 -11 47 39 12 87