Radvanice

Termín 15. dubna 2017
Místo konání Hostinec U kaple v Radvanicích u Přerova
Kapacita 72 míst
Hrací doba 5x 55 minut
Systém turnaje Počítání na body, pět losovaných kol dopředu, vklad kola 50,- Kč, peníze se na konci kol vrací.
Pravidla Hraje se podle pravidel taroků s tímto upřesněním.
Kontaktní osoba

Radomír Karásek
tel.: 777 123334

Program
do 9:45 Prezence
10:00 Začátek turnaje
17:00 Předpokládané ukončení


Výsledky turnaje 2016

Jméno 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo Součet  
Peníze B Peníze B Peníze B Peníze B Peníze B Peníze B
1 Podmolík Miroslav 35,3 3,0 125,2 4,0 57,1 4,0 48,7 2,0 86,8 4,0 353,1 17
2 Hofírek František 92,3 4,0 43,7 2,0 98,6 4,0 20,5 1,0 183,0 4,0 438,1 15
3 Boleslav Josef ml. 76,6 4,0 22,6 1,0 81,8 4,0 33,2 2,0 63,4 4,0 277,6 15
4 Passinger Miloslav 53,5 3,0 74,2 4,0 61,0 4,0 38,6 3,0 12,2 1,0 239,5 15
5 Kříž Zdeněk 77,9 4,0 49,6 2,0 31,4 1,0 43,1 3,0 115,5 4,0 317,5 14
6 Kudela Josef 45,0 2,0 43,4 3,0 45,0 2,0 62,6 3,0 67,1 4,0 263,1 14
7 Panek Zbigniew 40,6 2,0 56,7 4,0 59,4 3,0 62,1 3,0 36,7 2,0 255,5 14
8 Okřina Petr 23,9 2,0 52,5 3,0 36,6 2,0 58,2 3,0 82,0 4,0 253,2 14
9 Fiala Lubomír 65,2 4,0 33,6 1,0 48,9 3,0 65,7 4,0 20,5 2,0 233,9 14
10 Kuchařík František -14,7 1,0 91,4 4,0 63,9 4,0 64,1 4,0 4,7 1,0 209,4 14
11 Buršík František 99,5 4,0 24,3 2,0 49,7 2,0 46,6 2,0 75,5 3,0 295,6 13
12 Štěpánek František 55,6 2,0 51,7 3,0 38,3 2,0 87,4 4,0 44,0 2,0 277,0 13
13 Radil Jan 63,2 4,0 44,8 3,0 27,0 1,0 43,0 2,0 80,5 3,0 258,5 13
14 Boleslav Josef st. 53,4 3,0 29,2 1,0 64,6 4,0 11,4 1,0 97,8 4,0 256,4 13
15 Benda Jaroslav 52,2 3,0 48,4 3,0 36,4 2,0 63,5 3,0 39,5 2,0 240,0 13
16 Žák Miroslav 32,5 2,0 35,2 1,0 54,5 3,0 74,3 4,0 40,3 3,0 236,8 13
17 Kuchař Josef 43,4 2,0 60,6 3,0 55,9 3,0 4,7 2,0 63,2 3,0 227,8 13
18 Suchý Petr 57,2 4,0 33,8 2,0 53,3 3,0 19,7 1,0 58,2 3,0 222,2 13
19 Halat Jaroslav 20,5 1,0 52,2 3,0 89,3 4,0 70,7 4,0 -52,8 1,0 179,9 13
20 Panovčík Josef 155,5 4,0 40,4 2,0 50,4 3,0 51,7 2,0 12,7 1,0 310,7 12
21 Pavlík Miroslav 56,6 3,0 46,5 2,0 24,8 1,0 92,1 4,0 60,5 2,0 280,5 12
22 Mazanec Jiří 42,7 2,0 69,8 4,0 44,1 1,0 32,6 1,0 70,7 4,0 259,9 12
23 Hanzlík Rostislav 43,8 3,0 64,3 4,0 40,9 1,0 36,7 2,0 43,4 2,0 229,1 12
24 Jurčík Václav 39,0 1,0 110,9 4,0 47,2 2,0 57,3 3,0 40,0 1,0 294,4 11
25 Mikeš Ladislav 21,8 1,0 84,5 3,0 23,5 1,0 115,5 4,0 46,6 2,0 291,9 11
26 Fiala Antonín 38,0 1,0 69,4 4,0 41,4 1,0 40,6 2,0 78,2 3,0 267,6 11
27 Vysloužil Oldřich 27,3 2,0 47,0 2,0 46,1 2,0 34,7 3,0 11,6 2,0 166,7 11
28 Jaroš Pavel 56,6 3,0 -19,7 1,0 40,2 3,0 32,7 1,0 47,1 3,0 156,9 11
29 Chmiel Ivo 55,4 3,0 38,6 2,0 46,7 3,0 19,2 1,0 35,6 1,0 195,5 10
30 Tomášek Jindřich 19,7 1,0 45,1 1,0 34,9 1,0 152,2 4,0 -12,7 1,0 239,2 8
31 Prvý Lubomír 39,9 1,0 -7,2 1,0 50,7 2,0 16,6 1,0 48,9 3,0 148,9 8
32 Němec Otta 30,6 1,0 37,3 1,0 56,4 4,0 0,0 1,0 18,1 1,0 142,4 8