Tarokový turnaj Rudka 2018

Termín Sobota, 13. ledna 2018
Místo konání Kunštát - Hotel Rudka
Přihlášky

Přihlášky předem se nepřijímají! Je nutno dorazit včas a zajistit si místo (kapacita 128 hráčů)

Info Oficiální Info k turnaji od pořadatele
Kontaktní osoby Josef Bláha, tel.: 604 700478 e-mail: blaha52@seznam.cz
Ing. Dalibor Botko, tel.: 723 740110, e-mail: dalibor.bo@seznam.cz
Ing. Karel Pátik, tel.: 602 562423, e-mail: karel.patik@gmail.com
Jan Jílek, tel.: 723 483427, e-mail: jan.jilek.ker@seznam.cz
Program

08:00 - 09:00 prezence
09:05 - 09:15 losování
09:15 - 10:15 1.kolo
10:30 - 11:30 2.kolo
11:45 - 12:45 3.kolo
13:00 - 14:00 4.kolo
14:00 - 14:45 oběd
14:45 - 15:30 vyhlášení výsledků

Pravidla Pro turnaj platí Pravidla pro GP Povodí Křetínky a Svitavy.
Startovné 250,- Kč včetně svačiny a oběda + hracích karet pro vítěze 4. kola u každého stolu.


Výsledky turnaje 2018

No. Příjmení Jméno Rok Město Suma
1 Čermák Jan 1948 Jevíčko 395
2 Juříček Jan 1944 Bystřice nad Pern. 338
3 Botko Dalibor 1948 Kunštát 327
4 Pučálka Ladislav 1952 Hodonín 297
5 Kořínková Marie 1933 Brno 290
6 Palatka Pavel 1948 Mor. Třebová 288
7 Kulhavý Petr 1978 Letovice 286
8 Voneš Jaroslav 1953 Střítež 282
9 Karásek Radomír 1957 Radvanice 277
10 Malec Petr 1962 Brno 268
11 Sapák Radoslav 1960 Brno 267
12 Jandásek Ladislav 1956 Kunštát 256
13 Herbrich František 1979 Bělá nad Sv. 256
14 Sečkář Václav 1945 Brno 255
15 Velc Ivan 1946 Litomyšl 250
16 Kumstát Petr 1947 Staré Město 249
17 Slaný Jíří 1947 Bílovice nad Svitavou 248
18 Pluskal Miloš 1950 Slavíkovice 247
19 Červený Miroslav 1955 Litava 243
20 Knap Josef 1943 Brno 232
21 Hrubý Jaroslav 1965 Kunštát 232
22 Klapálek Zdeněk 1977 Jimramov 230
23 Němec Drahomír 1955 Přerov 230
24 Hirš Oldřich 1948 Uherčice 230
25 Šín Petr 1951 Lhota u Konice 226
26 Vlček Antonín 1958 Konice 226
27 Havelka Václav 1942 Černovice 226
28 Kořínek Jan 1931 Brno 224
29 Janeček Milan 1953 Bedřichov 224
30 Žák František 1949 Velká Bíteš 222
31 Vafka František 1952 Usobrno 220
32 Kvapil Boris 1952 Staré Město 219
33 Kulhavý František 1950 Letovice 217
34 Richtr Robert 1973 Brno 213
35 Vašek Vlastimil 1933 Velké Opatovice 209
36 Voráč Jiří 1951 Křenovice 209
37 Neuman Miloš 1953 Nové město na Moravě 203
38 Drábek David 1977 Brněnec 202
39 Slezák Vladimír 1951 Rozdrojovice 201
40 Čípa Jindřich 1936 Polička 197
41 Jílek  Jan, ml. 1976 Sulíkov 196
42 Mazanec Jiří 1931 Bílovice nad Sv. 194
43 Dostál Vojtěch 1938 Černovice 193
44 Kabelka Karel 1945 Brno 191
45 Sedláček Jaroslav 1940 Jevíčko 191
46 Brtnický Roman 1967 Letovice 181
47 Jaroš Zdeněk 1948 Kuřim 179
48 Šín Ladislav 1950 Konice 178
49 Baručák Radomír 1945 Bystřice n/Pern. 177
50 Kouřílek Svatopluk 1946 Brno 177
51 Flek Bohuslav 1952 Písečné 175
52 Sochor Josef 1947 Blansko 172
53 Vetešník František 1954 Jimramov 172
54 Jílek  Jan (st.) 1950 Sulíkov 170
55 Kovář Jiří 1954 Jimramov 170
56 Praks Jiří 1973 Sulíkov 170
57 Nykodým Ladislav 1947 Unčín 169
58 Bezděk, st. Vladimír 1942 Velké Opatovice 167
59 Hofírek František 1950 Přerov 167
60 Fialová Jana 1940 Brno 163
61 Novotný Josef 1932 Boskovice 163
62 Jaroš Jaroslav 1943 Brno 163
63 Kvapil Miroslav 1954 Konice 162
64 Stuchlík Vladislav 1949 Brankovice 160
65 Halasová Blanka 1971 Nemojany 159
66 Filip Kamil 1953 Knínice 158
67 Kozelek Zdeněk 1953 Křenov 158
68 Veselá Marcela 1947 Brno 157
69 Želechovský Petr 1947 Ostrov (K.Vary) 156
70 Jagoš Miroslav 1959 Mutěnice 155
71 Šnobl Jan 1948 Jaroměřice 153
72 Pakosta Oldřich 1978 Jimramov 152
73 Munzar Jiří 1953 Dalečín 149
74 Lazor Jaromír 1955 Bučovice 146
75 Ostrý Vlastimil 1966 Brno 143
76 Kobalčík Pavel 1950 Brno 143
77 Sehnalová Ilona 1969 Kunštát 139
78 Křenek Rudolf 1939 Černovice 134
79 Těšák Bedřich 1951 Kunštát 134
80 Sedlák Jaroslav 1971 Vážany 132
81 Šejnoha Petr 1957 Křenov 127
82 Adámek Jan 1976 Bučovice 81
83 Lepka Karel 1951 Kunštát 58
84 Šutera Zdeněk 1954 Olešnice 55