Tarokový turnaj Vranová 2018

Termín Sobota, 17. listopadu 2018
Místo konání Kulturní dům ve Vranové u Letovic
Přihlášky

Přihlášky předem se nepřijímají! Je nutno dorazit včas a zajistit si místo (kapacita 128 hráčů)

Info Oficiální Info k turnaji od pořadatele
Kontaktní osoby Tomáš Skořepa, tel.: 605 256413
Program

08:00 - 09:00 prezence
09:05 - 09:15 losování
09:15 - 10:15 1.kolo
10:30 - 11:30 2.kolo
11:45 - 12:45 3.kolo
13:00 - 14:00 4.kolo
14:00 - 14:45 oběd
14:45 - 15:30 vyhlášení výsledků

Pravidla Pro turnaj platí Pravidla pro GP Povodí Křetínky a Svitavy.
Startovné 250,- Kč včetně svačiny a oběda + hracích karet pro vítěze 4. kola u každého stolu.


Výsledky turnaje 2017

No. Příjmení Jméno Rok Město Suma
1 Křenek Rudolf 1939 Černovice 320
2 Čermák Jan 1948 Jevíčko 313
3 Kumstát Petr 1947 Staré Město 299
4 Kabelka Karel 1945 Brno 288
5 Hofírek František 1950 Přerov 285
6 Filip Kamil 1953 Knínice 280
7 Slaný Jíří 1947 Bílovice nad Svitavou 279
8 Sedlák Jaroslav 1971 Vážany 272
9 Těšák Bedřich 1951 Kunštát 270
10 Hadr Blahoslav 1964 Jaroměřice 265
11 Šutera Zdeněk 1954 Olešnice 262
12 Kučera Jiří 1943 Brno 252
13 Novotný Josef 1932 Boskovice 246
14 Němec Drahomír 1956 Přerov 246
15 Brtnický Roman 1967 Letovice 245
16 Sedler Miloš 1944 Dalečín 238
17 Jaroš Zdeněk 1948 Kuřim 237
18 Fialová Jana 1940 Brno 236
19 Havelka Václav 1942 Černovice 226
20 Jílek  Jan, st. 1950 Sulíkov 224
21 Pavlů František 1952 Kunštát 224
22 Šejnoha Petr 1957 Křenov 222
23 Pařil Karel 1942 Dolní Lhota 221
24 Velc Ivan 1946 Litomyšl 219
25 Nykodým Ladislav 1947 Unčín 219
26 Pučálka Ladislav 1952 Hodonín 218
27 Vlček Antonín 1958 Konice 217
28 Janeček Milan 1953 Bedřichov 214
29 Kratochvíl Libor 1967 Lysice 211
30 Nárožný Lubomír 1956 Březina 208
31 Veselá Marcela 1947 Brno 206
32 Munzar Jiří 1953 Dalečín 199
33 Herbrich František 1979 Bělá nad Sv. 194
34 Pátík  Karel 1944 Kunštát 193
35 Slezák Vladimír 1951 Rozdrojovice 193
36 Bláha Josef 1952 Kunštát 180
37 Kozelek Zdeněk 1953 Křenov 178
38 Čípa Jindřich 1936 Polička 174
39 Sedláček Jaroslav 1940 Jevíčko 173
40 Fučík Zdeněk 1957 Brťoví 163
41 Pluskal Miloš 1950 Slavíkovice 161
42 Stuchlík Vladislav 1949 Brankovice 161
43 Sochor Josef 1947 Blansko 149
44 Bašný Josef 1952 Vážany 144
45 Šnobl Jan 1948 Jaroměřice 137
46 Šín Ladislav 1950 Konice 133
47 Sapák Radoslav 1960 Brno 123
48 Šálek Jan 1958 Brno 113
49 Minks František 1955 Lysice 112
50 Kratochvíl Bohuslav 1940 Lysice 107
51 Kvapil Miroslav 1954 Konice 106
52 Kobalčík Pavel 1950 Brno 104
53 Vafka František 1952 Usobrno 99
54 Mazanec Jiří 1931 Bílovice nad Svitavou 86
55 Vodička Jiří 1943 Brno 84
56 Dostál Vojtěch 1938 Černovice 72