Tarokový turnaj Velké Opatovice 2019

Termín Sobota, 2. března 2019
Místo konání Orlovna za kostelem ve Velkých Opatovicích
Kapacita 100 účastníků
Info Oficiální Info k turnaji od pořadatele
Kontaktní osoby Jiří Korbel, tel.: 776 856999, e-mail: jura.korbel@seznam.cz
Ing. Vladímír Bezděk, tel.: 603 981691, e-mail: janab@jevicko.cz
Program

08:00 - 09:00 prezence
09:15 zahájení
14:45 - vyhlášení výsledků

Pravidla Pro turnaj platí Pravidla pro GP Povodí Křetínky a Svitavy. Hrají se 4 kola po 60 minutách. Každý hráč si zajistí drobné v hodnotě 50,- Kč, které se po skončení každého kola vracejí.
Startovné 250,- Kč včetně svačiny a oběda. Drobné občerstvení během přestávek. Vítězi posledního kola zůstávají karty.


Výsledky turnaje 2019

Celkové          I. kolo II. kolo III. kolo IV. kolo Peníze
pořadí Příjmení Jméno Rok Klub  peníze peníze peníze peníze celkem
1 Klapálek Zdeněk 1977 Jimramov 155 76 42 54 327
2 Botko Dalibor 1948 Kunštát 92 74 128 33 327
3 Vykydal Květoslav 1936 Šumperk 128 74 32 84 318
4 Kabelka Karel 1945 Brno 70 43 73 130 316
5 Šnobl Jan 1948 Jaroměřice 77 68 101 62 308
6 Smejkal Pavel 1951 Ždánice 72 72 67 88 299
7 Slezák Vladimír 1951 Rozdrojovice 36 68 109 60 273
8 Jagoš Miroslav 1959 Mutěnice 74 73 64 58 269
9 Fialová Jana 1940 Brno 51 21 101 90 263
10 Šálek Jan 1958 Brno 89 60 39 73 261
11 Němec Tomáš 1949 Olšany 112 69 14 66 261
12 Pakosta Oldřich 1978 Jimramov 61 20 73 104 258
13 Navara Vladimír 1949 Velká Roudka 79 40 88 50 257
14 Kvapil Boris 1952 Staré Město 37 87 62 68 254
15 Šejnoha Petr 1957 Křenov 37 53 46 118 254
16 Velc Ivan 1946 Litomyšl 35 53 71 94 253
17 Kobalčík  Pavel 1950 Brno 64 97 52 32 245
18 Mahdal Jaroslav 1951 Útěchov u MT 43 88 48 65 244
19 Filip Kamil 1953 Knínice 62 66 74 35 237
20 Čermák  Jan 1948 Jevíčko 86 43 14 93 236
21 Fučík Zdeněk 1957 Brťoví 55 74 80 24 233
22 Sapák  Radoslav 1960 Brno 25 65 69 73 232
23 Stuchlík Ladislav 1949 Brankovice 22 78 89 37 226
24 Kumstát Petr 1947 Staré Město 55 11 95 64 225
25 Pavlů František 1952 Kunštát 88 37 32 64 221
26 Novák Miroslav 1938 Olomouc 48 72 46 49 215
27 Pařil Karel 1942 Dolní Lhota 38 61 50 65 214
28 Těšák Bedřich 1951 Kunštát 69 89 39 16 213
29 Sedlák  Jaroslav 1971 Vážany 5 65 72 69 211
30 Jaroš Vladimír 1978 Brno 56 79 53 19 207
31 Kučera Jiří 1943 Brno 45 59 72 30 206
32 Havelka Václav 1942 Černovice 58 45 57 41 201
33 Jílek Jan 1950 Sulíkov 9 56 24 111 200
34 Kratochvíl Jiří 1964 Velenov 63 56 48 30 197
35 Stehlík Oldřich 1934 Brno 43 49 60 45 197
36 Radil Jan 1955 Přerov 12 69 53 60 194
37 Pátík Karel 1944 Kunštát 97 3 35 59 194
38 Kořínková Marie 1933 Brno 46 -2 45 103 192
39 Čípa Jindřich 1936 Polička 29 61 32 70 192
40 Sedláček Jaroslav 1940 Jevíčko 6 71 47 68 192
41 Munzar Jiří 1953 Dalečín 59 31 51 48 189
42 Vymětal Antonín st. 1942 Jaroměřice 28 31 59 70 188
43 Voneš Jaroslav 1953 Střítež 108 34 61 -16 187
44 Nikodým  Ladislav 1947 Unčín 25 20 41 94 180
45 Pluskal Miloš 1950 Slavíkovice 32 41 60 45 178
46 Knap Josef 1943 Brno 85 14 47 28 174
47 Jaroš  Zdeněk 1948 Kuřim 70 18 56 30 174
48 Sochor Josef 1947 Blansko 2 47 72 50 171
49 Vafka František 1952 Úsobrno 42 82 35 12 171
50 Mikulášek Petr 1979 Velenov -2 13 51 106 168
51 Karásek Radomír 1957 Radvanice -27 90 57 28 148
52 Novotný Josef 1932 Boskovice 69 44 21 14 148
53 Vymětal Antonín 1964 Moravská Třebová 75 26 35 11 147
54 Kozelek Zdeněk 1953 Přerov 30 34 53 25 142
55 Dostál Vojtěch 1938 Černovice 55 18 38 29 140
56 Brtnický Roman 1967 Letovice 47 49 3 35 134
57 Červený  Miroslav 1955 Litava 36 61 -19 54 132
58 Hrubý  Jaroslav 1965 Kunštát 8 48 28 48 132
59 Mazanec Jiří 1931 Bílovice nad Svit. 36 36 24 30 126
60 Němec Josef 1947 Olšany 62 74 27 -38 125
61 Slaný  Jiří 1947 Bílovice nad Svit. 74 30 -1 21 124
62 Brtník Milan 1954 Slavíkovice 41 29 46 2 118
63 Kořínek Jan 1931 Brno 9 52 44 11 116
64 Korbel Miloslav 1978 Velké Opatovice 44 6 1 65 116
65 Vodička Jiří 1943 Brno -23 19 47 61 104
66 Bláha Josef 1952 Kunštát 31 24 -3 43 95
67 Bašný Josef 1952 Vratíkov 54 46 35 -53 82
68 Nárožný Lubomír 1956 Březina 1 40 35 -7 69