Kalendář turnajů 2019

5. ledna 2019 Grand Prix Slezska (1): Wroblowka PL
12. ledna 2019 Grand prix Povodí Křetínky a Svitavy (1): Rudka u Kunštátu
17. ledna 2019 Brněnská taroková liga (1)
19. ledna 2019 PIATNIK taroková liga (1): Brno
20. ledna 2019 Luleč - Nemojany
9. února 2019 Rožnov pod Radhoštěm
9. února 2019 Kroměříž
16. února 2019 Grand prix Vysočiny (1): Olší
16. února 2019 Grand Prix Slezska (2): Ligota PL
21. února 2019 Brněnská taroková liga (2)
23. února 2019 Andělská Hora
2. března 2019 PIATNIK taroková liga (2): Raduň u Opavy
2. března 2019 Grand Prix Slezska (3): Zabrzeg PL
2. března 2019 Grand prix Povodí Křetínky a Svitavy (2): Velké Opatovice
21. března 2019 Brněnská taroková liga (3)
23. března 2019 PIATNIK taroková liga (3): Třinec
23. března 2019 Prostřední Bečva
23. března 2019 Roštín
6. dubna 2019 Grand Prix Slezska (4): Hecznarowice PL
6. dubna 2019 Staré Heřminovy
13. dubna 2019 PIATNIK taroková liga (4): Radvanice
18. dubna 2019 Brněnská taroková liga (4)
27. dubna 2019 Kyselovice
4. května 2019 Dolní Bečva
8. května 2019 Leskovec nad Moravicí
16. května 2019 Brněnská taroková liga (5)
18. května 2019 PIATNIK taroková liga (5): Jeseník
25. května 2019 Grand Prix Slezska (5): Český Těšín CZ
8. června 2019 Grand Prix Slezska (6): Karviná CZ
8. června 2019 Lešná u Valašského Meziříčí
15. června 2019 PIATNIK taroková liga (6): Šenov
20. června 2019 Brněnská taroková liga (6)
21. června 2019 Česká Ves
13. července 2019 Grand Prix Slezska (7): Kozy PL
18. července 2019 Memoriál Františka Žáka (1): Brno
10. srpna 2019 Grand Prix Slezska (8): Albrechtice CZ
15. srpna 2019 Memoriál Františka Žáka (2): Brno
7. září 2019 Grand Prix Slezska (9): Petřvald CZ
19. září 2019 Brněnská taroková liga (7)
21. září 2019 PIATNIK taroková liga (7): Pustá Polom
5. října 2019 Grand Prix Slezska (10): Czechowice PL
5.-6. října 2019 PIATNIK Mezinárodní mistrovství České republiky (8): Těrlicko
12. října 2019 Grand prix Povodí Křetínky a Svitavy (3): Jevíčko
17. října 2019 Brněnská taroková liga (8)
19. října 2019 Brno - Líšeň
9. listopadu 2019 Turnaj družstev: Ligota PL
16. listopadu 2019 PIATNIK taroková liga (9): Brno
21. listopadu 2019 Brněnská taroková liga (9)
30. listopadu 2019 Grand Prix Slezska (11): Zabrzeg PL
7. prosince 2019 Grand prix Vysočiny (2): Dalečín
7. prosince 2019 PIATNIK taroková liga (10): Ostrava
14. prosince 2019 Grand Prix Slezska (12): Kozy PL
19. prosince 2019 Brněnská taroková liga (10)
21. prosince 2019 Grand prix Vysočiny (3): Jimramov