Kalendář turnajů 2018/2017

13. ledna 2018 Grand prix Povodí Křetínky a Svitavy (1): Rudka u Kunštátu
18. ledna 2018 Brněnská taroková liga (1)
20. ledna 2018 Grand Prix Slezska (1): Wroblowka PL
27. ledna 2018 PIATNIK taroková liga (1): Radvanice u Přerova
10. února 2018 Valašská taroková liga (1): Valašská Bystřice
17. února 2018 Grand Prix Slezska (2): Ligota PL
17. února 2018 PIATNIK taroková liga (2): Raduň u Opavy
24. února 2018 Grand prix Vysočiny (1): Olší
3. března 2018 Grand Prix Slezska (3): Zabrzeg PL
3. března 2018 Valašská taroková liga (2): Rožnov pod Radhoštěm
24. března 2018 PIATNIK taroková liga (3): Brno
24. března 2018 Valašská taroková liga (3): Horní Bečva
7. dubna 2018 Grand Prix Slezska (4): Hecznarowice PL
21. dubna 2018 PIATNIK taroková liga (4): Ostrava
28. dubna 2018 Valašská taroková liga (4): Vigantice
19. května 2018 PIATNIK taroková liga (5): Jeseník
26. května 2018 Grand Prix Slezska (5): Český Těšín CZ
2. června 2018 Valašská taroková liga (5): Lešná
9. června 2018 PIATNIK taroková liga (6): Šenov
16. června 2018 Grand Prix Slezska (6): Karviná CZ
30. června 2018 Valašská taroková liga (6): Halenkov
14. července 2018 Grand Prix Slezska (7): Kety PL
4. srpna 2018 Grand Prix Slezska (8): Albrechtice CZ
1. září 2018 Grand Prix Slezska (9): Petřvald CZ
8. září 2018 Valašská taroková liga (7): Prostřední Bečva
22. září 2018 PIATNIK taroková liga (7): Pustá Polom
6. října 2018 Grand Prix Slezska (10): Czechowice PL
13. října 2018 Grand prix Povodí Křetínky a Svitavy (3): Jevíčko - Zadní Arnoštov
13. října 2018 Valašská taroková liga (8): Valašská Bystřice
20. října 2018 PIATNIK taroková liga (8): Ostrava
20. října 2018 Brno - Líšeň
3. listopadu 2018 Valašská taroková liga (9): Rožnov pod Radhoštěm
3. listopadu 2018 Turnaj družstev: Ligota PL
10. listopadu 2018 PIATNIK taroková liga (9): Olomouc
17. listopadu 2018 Grand Prix Slezska (11): Zabrzeg PL
1. prosince 2018 Grand prix Vysočiny (2): Dalečín
1. prosince 2018 Valašská taroková liga (10): Hutisko - Solanec
8. prosince 2018 Grand Prix Slezska (12): Kozy PL
15. prosince 2018 Grand prix Vysočiny (3): Jimramov
15. prosince 2018 PIATNIK taroková liga (10): Těrlicko
29. prosince 2018 Rožnov pod Radhoštěm
   
16. února 2017 Brněnská taroková liga (2)
4. března 2017 Grand prix Povodí Křetínky a Svitavy (2): Velké Opatovice
4. března 2017 Záříčí
16. března 2017 Brněnská taroková liga (3)
25. března 2017 Leskovec nad Moravicí
9. dubna 2017 Přerov
15. dubna 2017 Radvanice
20. dubna 2017 Brněnská taroková liga (4)
13. května 2017 Kyselovice
13. května 2017 Staré Heřminovy
18. května 2017 Brněnská taroková liga (5)
15. června 2017 Brněnská taroková liga (6)
29. července 2017 Hutisko - Solanec
21. září 2017 Brněnská taroková liga (7)
30. září 2017 Uherčice
7. října 2017 Ludslavice
19. října 2017 Brněnská taroková liga (8)
10. listopadu 2017 Česká Ves
11. listopadu 2017 Velké Opatovice
16. listopadu 2017 Brněnská taroková liga (9)
17. listopadu 2017 Budišov nad Budišovkou
18. listopadu 2017 Grand prix Povodí Křetínky a Svitavy (4): Vranová
21. prosince 2017 Brněnská taroková liga (10)